REHBER

NEON'DA NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

A - Hava durumuna bakmayı unutma!
Eğlencenin bölünmemesi için her şeyi sana göre düzenlemeye çalışacağız. Fakat bazen festivaller çok sıcak veya serin olabiliyor. Yanında getireceğin temel kıyafetler senin daha farklı bir deneyim yaşamanı sağlayabilir ve konforunu arttırabilir!

B - Su ve Beslenme!
Müzik festivalindeysen bazı şeyler çok nettir. Kendini müziğe teslim etmek ve festival ruhunu yakalamak gibi. Bu heyecan ve enerjiyle bedenimizin ihtiyaçlarını unutabiliyoruz. Neon Festival’de senin bu eksikliklerine yardımcı olacak su ve gıda stantlarımıza uğramayı unutma. Bu eğlencene enerji katacak ve bedeninin sana teşekkür etmesini sağlayacak. Ona yardım et, bolca su tüket ve gıdanı almayı unutma!

C - Tıbbi çadırdan kaç!
Kabul ediyoruz başlık komik duruyor. Fakat bazen yoğun müzik ve eğlence içerisinde çevremize veya kendimize dikkat edemeyebiliyoruz. Bu durum bir başkası veya senin için sakıncalı durumlara zemin hazırlayabilir. Bundan kaçın ve tehlikeli sonuçlar doğurabilecek eylemlerden uzaklaş. Tıbbi çadırımız senin için orada hazır bekliyor olacak ama sen yine de kendine iyi bak ve tıbbi çadır dışında etrafındakilerden medet umma olur mu? Etrafından rica ettiğin ilaç bedeninde alerjen bir tepkiye yol açabilir; eğlenceni de gölgelendirebilir.

D - En sevdiğin sanatçıyı unutma!
Çünkü o da senin dans etmeni ve seninle eğlenmeyi bekliyor. Kim ne zaman, hangi saatte çalacak bunları önceden incele ve orada olmaya çalış. Müzik ve eğlence senin için orada ve sen en önemli parçasısın!

E - Bakım malzemelerin önemli.
Bedenini korumak için getireceğin materyaller çok önemli. Senin kadar biz de bunu dert ediyoruz. Vücudunu kurutan güneş veya makyajını akıtan yağmur festival günü bizimle beraber orada olabilir. Eşyalarını ona göre hazırla! Ufak ama önemli bir not: Neon plastiksiz bir festival yani Glitter gibi ürünleri getirmeyip doğaya da temiz kalması için yardım edebilirsin!

F - Peki ya Arkadaşın?
Yağız nerede? Peki Figen? Hatta sen! Onlarla iletişimde kal, bir buluşma noktası ayarla, eve ne zaman döneceğini konuş ve eğlencene odaklan. Birlikten güç doğar: onların sana, senin onlara yardımın çok ama çok önemli. Plan A’yı devreye sokuyoruz ve yineliyoruz:
1-Onlarla iletişimde kal,
2-Bir buluşma noktası ayarla,
3-Eve ne zaman döneceğini konuş. Sonra da eğlencene odaklan!

G - Nereye gidiyorsun ve Nerede Kalacaksın?
Neon'un kamplı edisyonunda değilsen, kendine çok önceden bir yer ayarlamayı unutma! Konaklamayı önceden ayarlamak seni büyük bir kaostan kurtaracak. Hesaplı ve komünal paylaşım araçlarını kullanabilirsin. Partiden ve festivalden nasıl döneceğin bizler için önemli. Senin için en güvenli yolu bulamadıysan, lütfen bilgi masası ile iletişimde kalmayı unutma!

NEON'A NASIL VARILIR?

Çok basit. Aşağıdaki otobüslerle Neon'a çok kolay bir şekilde gelebilirsin veya araçla geleceksen harita aplikasyonuna Lifepark İstanbul yaz ve oradasın!

Yine de senin için bilgileri bir kenara not ettik.

Adres

KAZIMKARABEKİR PAŞA MAH. BAHÇEKÖY CAD. NO:114
BAHÇEKÖY / SARIYER

Ulaşım Bilgileri:
Life Park İstanbul Bahçeköy’de ve Maslak’a sadece 10dk uzaklıktadır.

Shuttle : Hacıosman Metrosu, Çorbacı Önünden saat 13:00 itibariyle doldukça kalkmaktadır.
Mehmet Akif Ersoy Tabiat Parki olarak da resmi tabelalarda yer almaktadir.
Otobüs Durağı : Sular
Hatlar ise : 153 Bahçeköy - Sarıyer, 42 Bahçeköy – 4.Levent Metro, 42HM Bahçeköy – Hacıosman, 42M Bahçeköy – 4.Levent Metro, 42T Bahçeköy – Taksim
Minibüs : Beşiktaş - Bahçeköy