EĞLENCEYE GİRİŞ

Festivalim nasıl iyi geçer?

A - Hava durumuna bakmayı unutma!

Eğlencenin bölünmemesi için her şeyi sana göre düzenlemeye çalışacağız. Fakat bazen festivaller çok sıcak veya serin olabiliyor. Yanında getireceğin temel kıyafetler senin daha farklı bir deneyim yaşamanı sağlayabilir ve konforunu arttırabilir!

B - Su ve Beslenme!

Müzik festivalindeysen bazı şeyler çok nettir. Kendini müziğe teslim etmek ve festival ruhunu yakalamak gibi. Bu heyecan ve enerjiyle bedenimizin ihtiyaçlarını unutabiliyoruz. Neon’da senin bu eksikliklerine yardımcı olacak su ve gıda stantlarımıza uğramayı unutma. Bu eğlencene enerji katacak ve bedeninin sana teşekkür etmesini sağlayacak. Ona yardım et, bolca su tüket ve gıdanı almayı (canın istemiyor olsa bile) unutma!

C - Tıbbi çadırdan kaç!

Başlık komik duruyor; biliyoruz! Fakat bazen yoğun müzik ve eğlence içerisinde çevremize veya kendimize dikkat edemeyebiliyoruz. Bu durum bir başkası veya senin için sakıncalı durumlara zemin hazırlayabilir. Bundan kaçın ve tehlikeli sonuçlar doğurabilecek eylemlerden uzaklaş! Tıbbi çadırımız senin için orada hazır bekliyor olacak ama sen yine de kendine iyi bak ve tıbbi çadır dışında etrafındakilerden medet umma olur mu? Etrafından rica ettiğin ilaç bedeninde alerjen bir tepkiye yol açabilir; eğlenceni de gölgelendirebilir.

D - En sevdiğin sanatçıyı unutma!

Çünkü o da senin dans etmeni ve seninle eğlenmeyi bekliyor! Kim ne zaman, hangi saatte çalacak bunları önceden incele ve orada olmaya çalış. Müzik ve eğlence senin için orada, sen en önemli parçasısın!

E - Bakım malzemelerin önemli.

Bedenini korumak için getireceğin materyaller çok önemli. Senin kadar biz de bunu dert ediyoruz. Vücudunu kurutan güneş veya makyajını akıtan yağmur festival günü bizimle beraber orada olabilir. Eşyalarını ona göre hazırla! Ufak ama önemli bir not: Neon plastiksiz bir festival yani Glitter gibi ürünleri getirmeyip doğaya da temiz kalması için yardım edebilirsin!

F - Peki ya Arkadaşın?

Yağız nerede? Peki Figen? Hatta sen! - Onlarla iletişimde kal, bir buluşma noktası ayarla, eve ne zaman döneceğini konuş ve eğlencene odaklan! Birlikten güç doğar, onların sana, senin onlara yardımın çok, çok önemli.Yağız nerede? Peki Figen? Hatta sen! Plan A’yı devreye sokuyoruz.

1-Onlarla iletişimde kal,

2-Bir buluşma noktası ayarla,

3-Eve ne zaman döneceğini konuş. Sonra da eğlencene odaklan! Birlikten güç doğar, onların sana, senin onlara yardımın çok çok önemli.

G - Nereye gidiyorsun ve Nerede Kalacaksın?

Neon'un kamplı edisyonunda değilsen, kendine çok önceden bir yer ayarlamayı unutma! Konaklamayı önceden ayarlamak seni büyük bir kaostan kurtaracak. Hesaplı ve komünal paylaşım araçlarını kullanabilirsin. Partiden ve festivalden nasıl döneceğin bizler için önemli. Senin için en güvenli yolu bulamadıysan, lütfen bilgi masası ile iletişimde kalmayı unutma!